Bistro Friends

Moje představa zdravého a kreativního stravování se stala skutečností v Friends Bistro, je to první bistro v ČR, které se inspiruje bezlepkovým/paleo/whole30 trendem. Byl a je to můj sen. Všem lidem, díky kterým jsem ho dosáhla, jsem nesmírně vděčná. 

Co a jak vaříme?
Mohla bych básnit o tom, jak děláme vše nejlíp. Budu ale stručná: najíte se u nás bez lepku, bez mléka, bez cukru, maso odebíráme z českých farem a používáme kotel zeleniny v zajímavém provedení. Heslo je kreativita, zajímavé chutě a kombinace.

Jak vaříme? Stejně, jak bychom chtěli jíst. Dle našich nejlepších představ. Chcete se cítit tak dobře, jak my? Jezte u nás!  ;)

Díky vyvážené stravě se můžete najíst dobře, chutně, přitom nestrádat, fungovat dobře, být soustředěný, podávat pozoruhodný psychický a fyzický výkon. Jídlo vás v tom podpoří, a ještě si pochutnáte. Přijďte se k nám podívat, vaříme Po-Pá od 11:00 do 15:00, sídlíme kousek od centra Brna, na Pekárenské 12. 

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Úžasný příběh a inspirace v Friends Bistro! Vaše závazek k bezlepkové a paleo kuchyni je obdivuhodný. Pro ty, kteří hledají další inspiraci v oblasti zdravého stravování, doporučuji https://sweet-bonanza.nz, kde najdete skvělé tipy a rady. Vaše práce je důkazem, že zdravé jídlo může být i skvělým gurmánským zážitkem!