středa 11. listopadu 2020

Čokoládové sušenky


100 g čokolády (minimálně 70 %)
200 g datlové pasty
200 g tapiokového škrobu
100 g kakaa
100 sekaných mandlí
3 vejce
vanilka
špetka soli

Datlovou pastu rozmixujeme s vanilkou, špetkou soli a vejci, pak přidáme tapioku a také důkladně rozmixujeme. Doporučuji mixér s dobrým výkonem. Hmota by měla být vysloveně hustá, na hranici tekuté a pevné. Pokud by bylo potřeba pro jednodušší rozmixování, lze přidat další vejce (nebo jen bílek). Tuto hmotu z mixéru přebereme do větší misky. Pomocí vařečky do této hutné hmoty zapracujeme kakao, nasekanou čokoládu a mandle. Lze přidal dle chuti i rozinky, sušené ovoce nebo jiné ořechy. 
Pomocí mokrých dlaní formujeme kuličky, které rozplácneme na pečícím papíru. Tento druh těsta se během pečení "nerozplácne", jako klasické těsto na sušenky. Pečeme 15 minut v troubě na 170 stupních.  

3 komentáře:

daved Aenhon řekl(a)...

Air Jordan 1 Outlet
Coach Crossbody UK Online Sale
coach the most fashion designs
Adidas Shoes Green Blue
Nike Kobe Factory Wholesale Prices
Ed Hardy Christian Audigier
By Fashion Nike Air Max 97
Golden Goose Francy
Coach Shoulder classic fashion trend
Outlet Nike SB Dunk Online

yanmaneee řekl(a)...

kyrie 6
yeezy shoes
lebron 18
golden goose sneakers
curry 6 shoes
michael jordan shoes
cheap jordans
curry 7 shoes
yeezy shoes
jordan sneakers

j363tw9fhn řekl(a)...

Don't miss out in your likelihood attempt this|to do this|to do that} trendy twist on a traditional card game! If you are be} in New Jersey, check out at|try} a few of the the} high New Jersey poker websites. For those who stay in Pennsylvania or are visiting the Keystone State, check out 룰렛 at|try} the highest poker websites there. Think stud poker – minus the bluffing and the time spent on the mirror training your poker face – and you get Caribbean stud poker.